خرید زمین در قطعات کوچک و بزرگ در شمال نوشهر

کد: 30143
3.450 میلیارد (نقد و اقساط)
نوشهر - علی آباد عسگرخان   تاریخ به روزرسانی : 11 شهریور 1402

اطلاعات در مورد خرید زمین در نوشهر

زمین: 250 متر
موقعیت: غیرشهرکی
سند: شورایی آماده جهت دریافت
بنا: 0 متر
زمین داخل بافت
سرویس بهداشتی:
اتاق خواب:
نوع پرداخت: 3.450 (نقد و اقساط)
کد ملک: 30143

توضیحات در مورد خرید زمین در قطعات کوچک و بزرگ در شمال نوشهر

خرید زمین جنگلی در نوشهر

لازم بذکر است این زمین جنگلی در نوشهر در یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی نوشهر به متراژ 250 با ویوی رو به جنگل واقع شده است.

این زمین جنگلی در منطقه منطقه ای غیر شهرکی واقع شده است. از مزایای دیگر این جنگلی در نوشهر ، دسترسی آسان به جاده اصلی، مراکز تفریحی و همچنین پارک جنگلی می باشد.

خرید زمین در نوشهر شمال شاید از نظر خیلی از عزیزان ساده باشد اما ممکن است، خریداران در خرید زمین با مشکلات و دردسر هایی روبه رو شوند به همین دلیل مشاورین ما می توانند در راستای خرید ویلا به شما کمک های فراوانی کنند.

شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی باشید که از شلوغی ها، آشفتگی ها و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ خسته شده اید و به دنبال آرامش، رفاه، هوایی پاک و تفریحات هستید. در اینصورت خرید زمین در نوشهر می تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک شایانی به عمل آورد.

گروه مشاورین ساحل آماده ی هرگونه مشاوره در جهت خرید و فروش ویلا ، زمین و سایر امور ملکی در نوشهر به شما عزیزان می باشند.

منتظر تماستان هستیم.


تماس با علی اکبر ترک

امکانات

املاک مشابه زمین در علی آباد عسگرخان

خرید زمین جنگلی در چلندر نوشهر خرید زمین در شمال یکی از راه های مطمئن و پرسود سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات آن است. اگر قصد...
 • ویژه سرمایه گذاری
نوشهر/علی آباد عسگرخان
کد: 37289
400 متر
بنا متر
زمین داخل بافت
جنگلی
زمین 240متری در شمال علی آباد عسگرخان اگر قصد خرید زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر را دارید این زمین اکازیون را از دست ندهید . در نظر داشته...
  نوشهر/علی آباد عسگرخان
  کد: 37057
  240 متر
  بنا متر
  زمین داخل بافت
  جنگلی
  قیمت زمین در مازندران خرید زمین شهری در نوشهر لازم بذکر است این زمین شهری در نوشهر در یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه شه...
   نوشهر/علی آباد عسگرخان
   کد: 35509
   280 متر
   بنا متر
   زمین داخل بافت
   غیرشهرکی