خرید زمین در نوشهر - انارور

کد: 31748
3.500 میلیارد (نقد و اقساط)
نوشهر - انارور   تاریخ به روزرسانی : 02 شهریور 1402

اطلاعات در مورد خرید زمین در نوشهر

زمین: 500 متر
موقعیت: غیرشهرکی
سند: اصلاحات اراضی
بنا: 0 متر
زمین داخل بافت
سرویس بهداشتی:
اتاق خواب:
نوع پرداخت: 3.500 (نقد و اقساط)
کد ملک: 31748

توضیحات در مورد خرید زمین در نوشهر - انارور

خرید زمین جنگلی در نوشهر

این زمین در یکی از بهترین مناطق نوشهر از نظر زیبایی و امنیت قرار گرفته است، همانا متراژ این زمین جنگلی مترمربع است و در منطقه ای شهرکی با نگهبانی ۲۴ ساعته واقع شده است.

از مزیت های این زمین جنگلی می توان به نزدیکی آن به دریا، کوه و جنگل و همچنین مرکز خرید اشاره کرد.

این زمین دارای سند می باشد که شیوه پرداخت این زمین در نوشهر به صورت است.

خرید زمین در نوشهر امری در ظاهر ساده اما بسیار مهم و پیچیده است که اگر مشاور شما در امور خرید و فروش اطلاعات حقوقی و یا آشنایی لازم با منطقه و شناخت انواع کاربری زمین ها و نیز اسناد معتبر ویلا نداشته باشد، ممکن است در خرید ویلا در نوشهر دچار مشکلات عدیده ای شوید و یا با قیمت های غیر واقعی مواجه شده و اشتباهاً خرید نمائید.

گروه کارشناسان ساحل همواره با بررسی بازار خرید و فروش در شهر های مختلف شمال کشور، سعی در بروز نگه داشتن اطلاع از قیمت ها و شناخت از محیط های مختلف را دارند تا با راهنمائی های مختلف شما عزیزان را در جهت خرید ویلا در نوشهر یاری نمایند.

قیمت هایی که در وب سایت ساحل درج می شود، قیمت نهایی نبوده و تخفیفات حین معامله از مالکین محترم دریافت خواهد شد.

در پایان اگر هرگونه سوال و با نیاز به مشاوره جهت خرید زمین در نوشهر و یا هرکدام از شهرهای شمالی داشتید می توانید با خیالی آسوده به مشاورین ساحل اعتماد کنید.

 

زمین های نوشهر مناسب برای سرمایه گذاری های بزرگ

شهر نوشهر پتانسیل بالایی برای افتتاح پروژه ای بزرگ دارد و این شهر دارای امتیازات خاصی میباشد که میتوان به طور یقین گفت در چند سال اینده حرفهای زیادی برای گفتن دارد و سرمایه گذارهای بزرگی به این شهر خواهند امد هر چند امروز نیز چند پروژه بزرگ در این شهر در حال استارت خوردن است از افتتاح پروژه ساخت جزیره مصنوعی در نوشهر گرفته تا بهره برداری هتل ۵ ستاره اراز در چلک نوشهر و نوار ساحلی ما قرار دارد و اگر برای شمال سوال پیش امد چرا باید نگاه خریداران و سرمایه گذاران به نوشهر باید تغییر کند و بیشتر به سمت نوشهر بیایند چیست .باید بگویم که نوشهر کمترین فاصله دریا و جنگل را دارد و شما هیچ کجای شمال کشور فاصله دریا و جنگل به این قدر نزدیک هم نیست.


تماس با علی اکبر ترک

امکانات

کنتور آب
کنتور گاز
دیوار کشی
چاه آب
کنتور برق
چشم انداز دریا و جنگل

املاک مشابه زمین در انارور

خرید زمین در نوشهر 200متری شهرکی روستای انارور خرید زمین به مساحت 200 متر مربع در شهرکی امن و زیبای روستای انارور در نوشهر، با داشتن سند مالکیت، یک...
  • تاپ لوکیشن
  • ویژه سرمایه گذاری
نوشهر/انارور
کد: 37640
200 متر
بنا متر
زمین داخل بافت
شهرکی
زمین 251متری در نوشهر انارور دهکده کتی فروش زمین به صورت نقد و اقساط با شرایط عالی به مساحت 251متر مربع در داخل بافت روستای انارور دهکده کت...
  • ویژه
  • فروش فوری
نوشهر/انارور
کد: 37553
251 متر
بنا متر
زمین داخل بافت
جنگلی
خرید زمین 460متری با مجوز ساخت نوشهر انارور خرید زمین جنگلی ساحلی به مساحت 460 متر مربع در روستای انارور نوشهر که دارای مجوز ساخت 250 متر مربعی ...
  • زیر قیمت بازار
  • ویژه سرمایه گذاری
نوشهر/انارور
کد: 37465
460 متر
بنا متر
زمین مجوز ساخت
جنگلی