خرید زمین در نوشهر - چلندر - حوضکتی

کد: 34232
4.500 میلیارد (نقد و اقساط)
نوشهر - چلندر   تاریخ به روزرسانی : 02 شهریور 1402
زمین: 300 متر
موقعیت: جنگلی
سند: ثبتی
بنا: 0 متر
زمین داخل بافت
سرویس بهداشتی:
اتاق خواب:
نوع پرداخت: 4.500 (نقد و اقساط)
کد ملک: 34232

توضیحات در مورد خرید زمین در نوشهر - چلندر - حوضکتی

خرید زمین شهری در نوشهر
لازم بذکر است این زمین شهری در نوشهر در یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه شهری نوشهر به متراژ ۳۰۰ با ویوی رو به جنگل واقع شده است.
این زمین شهری در منطقه واقع شده است. از مزایای دیگر این شهری در نوشهر ، دسترسی آسان به جاده اصلی، مراکز تفریحی و همچنین پارک شهری می باشد.
خرید زمین در نوشهر شمال شاید از نظر خیلی از عزیزان ساده باشد اما ممکن است، خریداران در خرید زمین با مشکلات و دردسر هایی روبه رو شوند به همین دلیل مشاورین ما می توانند در راستای خرید ویلا به شما کمک های فراوانی کنند.
شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی باشید که از شلوغی ها، آشفتگی ها و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ خسته شده اید و به دنبال آرامش، رفاه، هوایی پاک و تفریحات هستید. در اینصورت خرید زمین در نوشهر می تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک شایانی به عمل آورد.
گروه مشاورین ساحل آماده ی هرگونه مشاوره در جهت خرید و فروش ویلا ، زمین و سایر امور ملکی در نوشهر به شما عزیزان می باشند.
منتظر تماستان هستیم.


تماس با علی اکبر ترک

امکانات

 • کنتور آب
 • کنتور گاز
 • دیوار کشی
 • کنتور برق

املاک مشابه زمین در چلندر

خرید زمین داخل بافت روستایی نوشهر در چلندر خرید زمین 600 متری در چلندر نوشهردر جستجوی زمینی رؤیایی برای سرمایه گذاری یا ساخت ویلای شخصی خو...
  نوشهر/چلندر
  کد: 37803
  600 متر
  بنا متر
  زمین داخل بافت
  جنگلی
  خرید زمین سنددار شهرکی در چلندر نوشهر خرید زمین سنددار شهرکی در چلندر نوشهر: دروازه ورود به دنیای آرامش و سرمایه گذاریدر جستجوی زمینی...
   نوشهر/چلندر
   کد: 37802
   320 متر
   بنا متر
   زمین مجوز ساخت
   شهرکی
   زمین با مجوز ساخت مسکونی 270متری در نوشهر چلندر زمین مسکونی با مجوز ساخت به مساحت 270 متر مربع در روستای چلندر نوشهر به فروش می رسد. این زمین ک...
   • ویژه سرمایه گذاری
   • فروش فوری
   نوشهر/چلندر
   کد: 37563
   270 متر
   بنا متر
   زمین مجوز ساخت
   جنگلی
   This page contains geo-tags