خرید زمین اوکاذیون داخل بافت در نوشهر

کد: 25439
9.200 میلیارد (نقد و اقساط)
نوشهر - درزیکلا   تاریخ به روزرسانی : 02 شهریور 1402
زمین: 1 متر
موقعیت: غیرشهرکی
سند: ثبتی در نوبت
بنا: 0 متر
زمین داخل بافت
سرویس بهداشتی:
اتاق خواب:
نوع پرداخت: 9.200 (نقد و اقساط)
کد ملک: 25439

توضیحات در مورد خرید زمین اوکاذیون داخل بافت در نوشهر

خرید زمین جنگلی در نوشهر

لازم بذکر است این زمین جنگلی در نوشهر در یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی نوشهر به متراژ ۱,۴۱۷با ویوی رو به جنگل واقع شده است.

این زمین جنگلی در منطقه منطقه ای غیر شهرکی واقع شده است. از مزایای دیگر این جنگلی در نوشهر ، دسترسی آسان به جاده اصلی، مراکز تفریحی و همچنین پارک جنگلی می باشد.

خرید زمین در نوشهر شمال شاید از نظر خیلی از عزیزان ساده باشد اما ممکن است، خریداران در خرید زمین با مشکلات و دردسر هایی روبه رو شوند به همین دلیل مشاورین ما می توانند در راستای خرید ویلا به شما کمک های فراوانی کنند.

شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی باشید که از شلوغی ها، آشفتگی ها و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ خسته شده اید و به دنبال آرامش، رفاه، هوایی پاک و تفریحات هستید. در اینصورت خرید زمین در2 نوشهر می تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک شایانی به عمل آورد.

گروه مشاورین ساحل آماده ی هرگونه مشاوره در جهت خرید و فروش ویلا ، زمین و سایر امور ملکی در نوشهر به شما عزیزان می باشند.

منتظر تماستان هستیم.


تماس با علی اکبر ترک

امکانات

  • کنتور آب
  • کنتور گاز
  • دیوار کشی
  • کنتور برق

املاک مشابه زمین در درزیکلا

زمین 410متری با مجوز ساخت در درزیکلا نوشهر قطعه زمینی به مساحل 410 متر در یک جای فوق العاده زیبا و شکیل منطقه درزیکلای نوشهر برای شما به اشتراک...
  • ویژه سرمایه گذاری
نوشهر/درزیکلا
کد: 37149
410 متر
بنا متر
زمین مجوز ساخت
شهرکی
This page contains geo-tags