خرید و فروش زمین در نوشهر دهکده سبز

کد: 32259
4 میلیارد (نقد و اقساط)
نوشهر - دهکده سبز   تاریخ به روزرسانی : 28 بهمن 1402 فروخته شد

اطلاعات در مورد خرید زمین در نوشهر

زمین: 350 متر
موقعیت: شهرکی
سند: ثبتی
بنا: 0 متر
زمین داخل بافت
سرویس بهداشتی:
اتاق خواب:
نوع پرداخت: 4 (نقد و اقساط)
کد ملک: 32259

توضیحات در مورد خرید و فروش زمین در نوشهر دهکده سبز

خرید ویلا در نوشهر

لازم به ذکر است این ویلای شهری در نوشهر شمال با سازه ای مدرن و امروزی در خوش آب و هوا ترین منطقه شهری و مجموعه ای تهرانی نشین نوشهر با بنای به مساحت 100 متر مربع در زمینی به مساحت 350 متر مربع با چشم انداز جنگل و دریا واقع شده است.

این ویلای زیبا در مجموع دارای اتاق خواب بوده و سرویس بهداشتی می باشد.

اگر علاقه مند خرید ویلا در شمال کشور هستید و قصد دارید تعطیلات آخر هفته را در خوش آب و هوا ترین نقطه ی کشور بگذرانید، شهر زیبای نوشهر می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای برون رفت از ازدحام، شلوغی و از همه مهم تر از آلودگی هوا باشد. بدون شک شهر نوشهر یکی از زیباترین مناطق شمال کشور است و اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید،خرید این ویلای شهری در نوشهر می تواند نمونه ای بسیار مناسب برای شما باشد.

فاصله ی این ویلا شهری در شمال نوشهر تا جاده اصلی و دسترسی به شهر بسیار نزدیک بوده و عزیزان با کمترین مسافت و زمان می توانند خودشان را به مراکز خرید، و همچنین پارک های شهری برسانند.

خریداران2 این ویلا در نوشهر شمال می توانند برای گرم کردن ویلا در فصل سرما از شومینه ، شوفاژ و همچنین برای خنک کردن این ویلا در فصل گرما از کولرهای اسپیلت که در نقاط مختلف ویلا در نوشهر طراحی شده است، استفاده نمایند.

قابل ذکر است که این ویلای شهری از بهترین و مدرن ترین مصالح ساختمانی توسط مهندسان توانمند کشور ساخته شده است. اگر قصد خرید این ویلای شهری را دارید حتماً با مشاوران ما در میان بگذارید، تا آن ها بتوانند در خرید ویلا به شما کمک کنند.

سن بنای این ویلای شهری ، بوده و دارای سند سند ثبتی می باشد که شیوه پرداخت این ویلا در نوشهر به صورت نقد و اقساط است.

لازم به ذکر است، برای عزیزانی که قصد خرید این ویلای شهری در نوشهر

را دارند، هنگام عقد قرارداد تخفیفاتی نیز از مالکین محترم گرفته خواهد شد.


تماس با علی اکبر ترک

امکانات

کنتور آب
کنتور گاز
کنتور برق
شهرکی

املاک مشابه زمین در دهکده سبز

خرید زمین شهرکی در شمال - نوشهر دهکده سبز این زمین جنگلی در نوشهر در یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه جنگلی نوشهر به متراژ 350 با ویوی رو به جن...
  نوشهر/دهکده سبز
  کد: 32322
  350 متر
  بنا متر
  زمین داخل بافت
  شهرکی